HAKKIMIZDA ETKİNLİKLER ÜYELİK BASIN ODASI BİLGİ BANKASI KAYNAKLAR KARİYER İLETİŞİM

5. Kurumsal İletişim Sertifika Programı’ndan 21 kişi sertifika aldı.

Kurumsal İletişimciler Derneği’nin, yeni mezun ve genç iletişim profesyonellerini sektörün önde gelen isimleriyle buluşturduğu sertifika programının beşincisi tamamlandı. Bugüne kadar pek çok üniversitede Kurumsal İletişim çatısı altında sektöre yönelik dersler veren KİD, sektörde halihazırda görev alan iletişimcilerin ve bu mesleğe adım atmak isteyen gençlerin kendilerini geliştirmelerine katkıda bulunuyor.
Türkiye’nin önde gelen holding, banka ve birçok sektörün kurumsal iletişim yöneticisinin mesleklerinin temel kurallarının yanı sıra kendi deneyimlerini de paylaştığı Sertifika Programı, Campaign Türkiye işbirliği ile 13 Ekim- 22 Kasım 2016 tarihleri arasında gerçekleşti. Kurumsal İletişimciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Bengi Vargül, “Kurumsal iletişim, her geçen gün daha da karmaşıklaşan iş süreçlerinin verimli, etkin ve sürdürülebilir şekilde ilerlemesi için önemli bir işlev üstleniyor ve birçok şirkette bir yönetim fonksiyonu olarak kabul ediliyor. Meslek standartlarını yükseltmek ve geleceğin kurumsal iletişimcilerini daha donanımlı hale getirmek üzere hayata geçirdiğimiz ve büyük ilgiyle karşılanan sertifika programımızı, aldığımız geri bildirimlere göre geliştirerek sürdürüyoruz. Katılımcılar, yedi hafta boyunca Türkiye’nin önde gelen kurumlarının üst düzey iletişim yöneticilerinin teorik birikimleri ve pratik deneyimleri ileTürkiye’nin en kurumsal şirketlerinde yaşanmış hikâyeleri dinleme fırsatına sahip oldular. Bugüne kadar 95 kişinin sertifika aldığı ve katılımcıların geri bildirimleri doğrultusunda geliştirdiğimiz 5. Sertifika Programımızın bitiminde bugün, 21 arkadaşımıza daha sertifikalarını vererek, toplam 116 genci programımızdan mezun ediyoruz” dedi.

21 Mart-2 Mayıs 2017 tarihleri arasında düzenlenecek olan 6. Kurumsal İletişim Sertifika Programı ile ilgili ayrıntılı bilgi www.kid.com.tr adresinde Mart ayında duyurulacak.
SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ