Salim Kadıbeşegil ile “Kurumsal İletişimin Kalbine Yolculuk: İtibar ve Güven”

Kurumsal İletişimciler Derneği, mesleğin ustası ile CCO’ları KİD Connects etkinlikleri kapsamında Meet-Up  serisinde bir araya getiriyor.

“Kurumsal İletişimin Kalbine Yolculuk: İtibar ve Güven” konulu toplantımız Minoa Pera’da 24 Kasım Cuma günü gerçekleşti.

KİD Connects etkinlikleri kapsamında gerçekleştirdiğimiz Meet-Up serisinde, Minoa Pera’nın büyülü atmosferinde Salim Kadıbeşegil ile “Kurumsal İletişimin Kalbine Yolculuk: İtibar ve Güven” konulu toplantımızda buluştuk.

Üyelerimizin ve üniversite öğrencilerinin katılımıyla gerçekleşen etkinlikte, Salim Kadıbeşegil ustalık, ilham ve vizyon dolu bir sohbette iletişimciler için önemli noktalara değindi:

“İletişimciler olarak, bulunduğumuz kurum içinde sosyal ortakların sözcüleriyiz.

Dünyada birçok değişim oluyor. Biz iletişimciler olarak değişimin neresine dokunduk, kurumumuza nasıl getirdik bunlar önemli.”

Prof. Dr. Haluk Gürgen de sohbete zihin açan tespitleri ile katkıda bulundu:

“Ölçemediğini yönetemezsin denir ama iletişim işinde böyle değildir. İletişimde her şeyi ölçemiyoruz. Geniş bir alanımız var. Bu alanı daraltırsak işimiz sığlaşır, söz üretemez hale geliriz. Bizden önce üretilenlerin bir benzerleri halini alır. Sistem, ölçmek ve yönetmek amacıyla kurumları ve insanları tektipleştiriyor.”

Salim Kadıbeşegil’in son kitabını imzalaması ile sona eren etkinliğimize katılan tüm üyelerimize ve değerli hocalarımıza teşekkür ederiz.