KİD Anıtkabir Ziyareti

Cumhuriyetimizin 100. yılında, Kurumsal İletişimciler Derneği olarak, Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü sevgi ve minnetle anmak üzere, üyelerimiz ve Yönetim Kurulu’muzla birlikte gerçekleştirdiğimiz Anıtkabir ziyaretimizde derneğimiz adına mozoleye çelenk sunduk ve Anıtkabir Özel Defteri’nde Atamız’a olan derin saygı ve minnetimizi satırlara döktük:

“Cumhuriyetimizin Kurucusu, Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk,

Aziz Atamız,

Cumhuriyetimizin 100. yaşını kutlamanın gurur ve coşkusunu yaşadığımız bu özel yılda; Türkiye Cumhuriyeti’nin yetiştirdiği iletişimciler olarak, kalplerimizdeki sonsuz minnet, hürmet ve özlemle huzurunuzdayız.

Şahsınızdan aldığımız ilhamla, ülkemizin geleceğini şekillendirmedeki sorumluluğumuzu her zamankinden çok daha fazla hissediyoruz. Sizin ve Cumhuriyetimizin temel değerlerinin aydınlattığı yolda kararlı adımlarla ilerliyoruz.

Bugüne kadar olduğu gibi, Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılında da, bıraktığınız değerli mirasın, ilke ve inkılâpların aydınlattığı yolda; bilimin rehberliğinde ve eğitimin ışığında, sorumluluk sahibi iletişimciler olarak var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

Cumhuriyet değerleri ilelebet bizlere emanet. Kurumsal İletişimciler Derneği üyeleri olarak, emanetinize sonsuza kadar sahip çıkacağımıza huzurunuzda söz veriyoruz!

Saygı ve minnetle,

Murat Göllü
Yönetim Kurulu Başkanı
Kurumsal İletişimciler Derneği “

Anıtkabir ziyaretimizin ardından derneğimiz üyesi Türkiye İş Bankası Kurumsal İletişim Müdürü Gül Meltem Atılgan’ın davetiyle Türkiye İş Bankası İktisadi Bağımsızlık Müzesi’nde ziyarete açılan Yaşasın Cumhuriyet Sergisi’ni gezdik.

Bugüne kadar olduğu gibi, Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılında da, Ata’mızın bıraktığı değerli mirasın, ilke ve inkılâpların aydınlattığı yolda; bilimin rehberliğinde ve eğitimin ışığında, sorumluluk sahibi iletişimciler olarak var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

Cumhuriyet değerleri ilelebet bizlere emanet. Kurumsal İletişimciler Derneği üyeleri olarak, bu emanete sonsuza kadar sahip çıkacağımıza söz veriyoruz!